O firmie

Szanowni Państwo,
Firma MAX PAP jest producentem papierów higienicznych oraz recznikow papierowych użytku domowego i przemysłowego. Choć jesteśmy młodym zespołem możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w branży papierniczej, w której wyróżniamy się ogromną pracowitością i chęcią ciągłego rozwoju. Nie boimy się wyzwań i przeszkód, zamierzamy stworzyć silną i rozpoznawalną markę na rynku Polskim i zagranicznym inwestujac w coraz to nowsze technologie wykorzystywane przy produkcji.
 

Fachowa pomoc i szeroka oferta produktow najwyzszej jakosci - tym sie wyrozniamy!

Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe, gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz dotrzymanie ustalonych terminów. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc w doborze odpowiedniego rodzaju papieru, jego grubości, zastosowanego surowca, wielkości rolki do jego zastosowania. Szeroki wybór produktów zaspokoi potrzeby każdego wymagającego Klienta, któremu oferujemy:

Zapraszamy do współpracy

Mamy przyjemność zaprosić Państwa Firmę do współpracy w zakresie dystrybucji naszych produktów. Jesteśmy pewni, iż współpraca z naszą firmą przyniesie obustronne korzyści i pozwoli generować wspólne zyski.
 
Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą poprzez osobistą wizytę naszego przedstawiciela. Prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu ustalenia terminu spotkania.